Logo

О нас

Наша компанія «Транс Еліт» надає послуги з пасажирських перевезень вже довгі роки, володіє позитивними відгуками. Основні принципи роботи – якість, безпеку, надійність і сумлінна робота.

Наші переваги!

При пасажирських перевезеннях за допомогою нашої компанії «Транс Еліт», Ви дізнаєтеся що таке справжній комфорт в дорозі, будь-яке Ваше прохання або пропозиція, буде виконана співробітниками нашої компанії. Компанія володіє власним автопарком і штатом водіїв, які володіють великим досвідом, відносяться до професіоналів своєї справи. Кожен з автобусів проходить своєчасну перевірку технічного стану.

Серед основних переваг нашої компанії варто виділити:

  1. Безпека будь-якої поїздки – основна умова для клієнтів. До виїзду в рейс будь-який транспорт проходить перевірку і огляд, водії завжди контролюються медиками до початку виїзду.
  2. Комфорт – важливий пункт, завдяки якому можна проводити перевезення на тривалі відстані по Україні і в інші країни. Наші автобуси укомплектовані зручними сидіннями, кондиціонерами, тому комфортабельність гарантована.
  3. Місткість – власний автопарк забезпечить автобус на різні групи людей, від людей і більше. Виходячи з цього параметра, розраховується вартість оренди.
  4. Наші менеджери допоможуть прокласти більш зручний і швидкий маршрут до зазначеного місця.
  5. При оформленні замовлення проводиться комплексний підхід в залежності від виду перевезення.

Ми забезпечуємо послуги не тільки для приватних осіб, а й великих підприємств, бізнесменів та інших компаній. Нам довіряють, тому перевезення замовляють школи, туристичні агентства. За необхідності можна швидко і комфортно доїхати до Польщі і інші європейські країни для роботи, відпочинку або рішення ділових питань. Будь-які питання можна обговорити за контактним телефоном або через лист на електронну адресу.

Дозволи та сертифікати

Закрыть