Logo

Оренда автобуса на екскурсії

Компанія «Транс Еліт» пропонує великий автопарк, який можна використовувати під будь-які потреби, замовивши послугу оренди. Дуже затребуваним видом вважається оренда автобуса на екскурсії в Черкасах. Ми забезпечуємо не тільки транспорт, але і досвідченого водія, а якщо поїздка планується тривала або на кілька днів, то екіпаж може включати 2 людини.

Автобуси на екскурсії

Найчастіше оренда автобуса на екскурсії в Черкаси або з них необхідна:

  1. Туристичним компаніям, які отримують заявки на проведення заходу в інших містах або області.
  2. Паломницьким групам, які бажають відвідати священні місця.
  3. Школам і інших навчальних закладів, яким треба відправитися на екскурсію.
  4. Організаціям, підприємствам і приватним особам для проведення корпоративних заходів.
  5. Спортивним командам.

Для екскурсійних та інших поїздок «Транс Еліт» надає досвідченого водія, який відвезе за всіма зазначеними заздалегідь місцях.

Орендувати транспорт можна не тільки для екскурсій по області, ми можемо організувати поїздку в сусідні міста, а також Одесу, Почаївську лавру, Карпати для походу в гори. Часто проводяться виїзди до Києва, Умань та інші місця.

В автобусах комфортабельні сидіння, є мікрофон для мовлення екскурсовода, а також телевізори. Влітку всередині створюється оптимальна температура завдяки кондиціонеру, а великі вікна дозволяють побачити околиці і всю красу.

Основна перевага «Транс Еліт» – власний автопарк, весь транспорт проходить своєчасний технічний огляд, тому можна бути впевненим у безпеці руху. Під час замовлення вартість обговорюється персонально, на ціну впливає відразу кілька факторів, але підсумкова цифра залишається прийнятною для будь-яких осіб.

Закрыть