Logo

Екскурсійні тури по Україні

Однією з найпопулярніших послуг компанії «Транс Еліт» є екскурсійні тури в Черкасах. Ми надаємо в оренду автобуси або мікроавтобуси різних класів і розмірів з нашим водієм для проведення екскурсій в області або по Україні.

Основна вигода

Екскурсійні тури Черкаси – це вигідно, зручно, а проведений час піде на користь дорослим і дітям. Наша вигода полягає в простих речах:

  1. Немає потреби в тривалих пошуках транспорту.
  2. Не потрібно думати про паркування та стоянки.
  3. Поїздки повністю безпечні, оскільки машини проходять постійну перевірку.
  4. Переміщення комфортне, оскільки автобуси оснащені мікрофоном, аудіосистемою, телевізором і кондиціонерами.
  5. Вартість обговорюється персонально, але ціни прийнятні.
  6. Транспорт завжди подається в строк і точний час.

Для замовлення досить подзвонити по телефону на сайті і обговорити всі деталі з менеджером. Автобусні екскурсії підходять для багатьох туристів. Під час подорожі можна змінити маршрут, під’їхати ближче до історичних місць. А самі учасники поїздки зможуть побачити максимум пам’яток і отримувати багато позитивних емоцій, ніж при піших прогулянках і екскурсії на поїзді.

Крім того, ми пропонуємо замовити автобус для шкільних екскурсій, а доступна ціна підійде для батьків з різним достатком. Для підприємств і компаній – це відмінна можливість відправити колектив на відпочинок, зустрічі для розширення кругозору або простого згуртування співробітників. У графік може входити зупинка на природі для пікніка.

Закрыть