Logo

Міжнародні пасажироперевезення

«Транс Еліт» пропонує міжнародні поїздки з Черкас і міст України. Переміщення здійснюється досвідченими водіями, які довгий час входять в нашу команду і заробили «ім’я».

Персонал обізнаний, готовий навіть до непередбачених ситуацій в дорозі. Поїздки проводяться на комфортабельних мікроавтобусах або автобусах.

Особливості перевезень:

Міжнародні поїздки в Черкасах значно відрізняються від звичайних переміщень по Україні. Одна справа – проїхати до 500 км, коли переміщення з різних точок буде захоплюючим і розцінюється як відпочинок. Якщо потрібно подолати велику відстань, то важливою деталлю буде комфорт і незалежно від виду транспорту положення буде сидячи, без спальних місць.

Найкраще підходять великі і місткі автобуси, а в деяких випадках «Транс-Еліт» надає мікроавтобуси. У кожного транспорту є регульовані сидіння, за допомогою яких можна відкинути спинку і поспати в напівлежачому положенні. Техніка оснащена кондиціонером, щоб влітку не було жарко і задушливо, взимку працює грубка.

Що стосується безпеки, то наша компанія забезпечує на довгі маршрути екіпаж з 2 водіїв, які змінюють один одного в міру втоми. За рахунок цього доставка пасажирів в інші країни виходить швидкої і максимально безпечною, а з огляду на стан доріг за межами України за день можна подолати близько 1500 км.

Для замовлення послуги необхідно звернутися за контактними телефонами або використовувати електронну пошту, щоб забронювати для себе місце в поїздці під певну дату.

Закрыть