Logo

Обслуговування урочистостей

Потреба в автобусі з’являється частіше, ніж здається багатьом людям. Навіть звичайний пікнік на природі з друзями або декількома сім’ями зручніше проводиться за допомогою оренди мікроавтобуса, ніж використовувати 3-4 легкові машини. Компанія «Транс Еліт» пропонує обслуговування урочистостей в Черкасах, забезпечуючи заходи транспортним засобом на різну кількість персон.

Оренда автобуса

Наша компанія має великий автопарк, тому обслуговування урочистостей в Черкасах з перевезеннями проводиться під різні групи і потреби. Ми пропонуємо транспорт для весіль, днів народжень, звичайних прогулянок і інших значущих подій. З такою послугою всі гості залишаться задоволеними, зможуть швидко переміщатися по місту і за його межі.

З нами, можливо, замовити мікроавтобус на 8 осіб або повноцінний автобус, який поміщає близько 30 пасажирів. Вся техніка перевірена фахівцями, справна і в дорозі не відбудуться неприємні інциденти, рух буде безпечним і швидким. На додаток надається досвідчений водій, який довезе в будь-яку точку з максимальним комфортом.

Навіть в дорозі можна починати святкувати подію, ми намагаємося виконувати всі бажання клієнтів, прокладаючи потрібний маршрут. Вартість послуг обговорюється персонально, залежить від виду транспорту, кількості людей, кілометражу та інших обставин. Є можливість орендувати техніку з водієм на добу або кілька годин.

Переваги замовлення через «Транс Еліт»:

  1. Подача автобуса за адресою в точно визначений час без затримок.
  2. Комфортне розміщення кожного учасника.
  3. Безпека на великій відстані.
  4. Доступні ціни, якість обслуговування.
  5. В середині транспорту є кондиціонер, мікрофон і телевізор.

З нами будь-яке святкування буде на максимально високому рівні, особливо це важливо для корпоративних свят.

Закрыть