Logo

Паломницькі тури

Паломницькі тури в Черкасах – глибокий і духовне обличчя відпочинку, який допоможе відволіктися від повсякденних справ. Поїздка допоможе відпочити душею і тілом, наповнитися, знайти духовну рівновагу і розібратися з власними думками. Подібне подорож дарує священну енергію, а в ході туру можна насолодитися красою природи. Все це можливо з компанією «Транс Еліт».

Види паломницьких турів

Паломницькі тури з Черкас можуть бути різного виду:

1. У першому випадку в поїздку їдуть віруючі, щоб відвідати святі місця, взяти участь в молитвах і богослужіннях, а також дізнатися історію і життя певного храму. 2. У другому випадку всі учасники не тільки роблять візит по священних місцях, а й проводиться додатково екскурсія по околицях і пам’яток міста.

В Україні є безліч монастирів, серед яких можливо поїхати в Умань, Києво-Печерську Лавру, Почаїв або Свято-Успенський монастир. В останньому варіанті програма включає відвідування Лавра і монастиря, гору Кременець, цілюще джерело і інші собори, церкви та храми околиць.

Найчастіше паломницькі тури з Черкас проводяться під певні релігійні свята. З огляду на подібні обставини, слід завчасно зробити замовлення автобуса або мікроавтобуса.

Організовуючи подібні поїздки дуже важливо знати особливості і правила поведінки, щоб дільниці не були випадково ображені. Наш персонал має потрібний досвідом в організації і проведенні екскурсій, відвідування святих місць, тому поїздка з «Транс Еліт» буде комфортною, зручною і ввічливою.

Закрыть