Logo

Пасажирські перевезення по Україні

«Транс Еліт» пропонує пасажирські перевезення в Черкасах, по Україні і в ближнє зарубіжжя на зручних і комфортабельних автобусах і мікроавтобусах. У нашої фірми відмінна репутація, великий досвід роботи, особистий автопарк із справним транспортом. Ми намагаємося постійно стежити за ресурсами, оновлюючи техніку, кожен водій перед виходом в рейс проходить медичний огляд.

Основні перевезення

Компанія пропонує перевезення по самому місту і в його околиці, а також проводить доставку пасажирів в інші міста України і країни. Серед найпопулярніших маршрутів по нашій країні можна виділити:

1. Пасажирські перевезення Черкаси-Кременчук. 2. Пасажирські перевезення Черкаси-Харків. 3. Пасажирські перевезення Черкаси-Львів. 4. Пасажирські перевезення Черкаси-Київ. 5. Пасажирські перевезення Черкаси-Бориспіль. 6. Пасажирські перевезення Черкаси-Одеса.

Крім описаних маршрутів можливе обговорення інших напрямків. Якщо рейсового розкладу немає, тоді розглядається варіант оренди автобуса для доставки групи людей в обумовлені терміни. З «Транс Еліт» можна потрапити в будь-яку точку України, а при великих відстанях екіпаж складається з 2 водіїв, які в дорозі змінюють один одного.

Відносно міжнародних маршрутів ми пропонуємо прийнятні ціни, а основні напрямки наступного види:

1. Пасажирські перевезення Черкаси-Москва. 2. Пасажирські перевезення Черкаси-Варшава. 3. Пасажирські перевезення Черкаси-Польща.

За домовленістю можемо їхати в інші міста Європи. Всі крісла в транспорті розкладаються і досить зручні, що дозволяє комфортно їхати на дальні дистанції. Також встановлено телевізори, музика і кондиціонери. У водіїв є всі необхідні документи, тому затримок на митниці і в Україні не з’являється.

Закрыть