Logo

Шкільний автобус

Шкільні автобуси завжди ставилися до поширеного і актуального транспорту для дитячих груп. На сьогоднішній день школи просто не можуть дозволити взяти на баланс такий транспорт, тому орендувати шкільний автобус в Черкасах для екскурсій та інших поїздок – відмінна альтернатива. Компанія «Транс Еліт» пропонує різні варіанти транспорту для перевезення дітей на екскурсії або регулярної транспортування до місця навчання, якщо діти перебувають далеко від навчального закладу.

Замовлення автобуса

Шкільний автобус Черкас для замовлення вимагає певних знань і правил. Дана справа відповідальна і вимагає ретельного вибору компанії. «Транс Еліт» відповідає всім необхідним вимогам:

  1. Спеціальні автобуси для школярів мають підвищену прохідністю.
  2. Техніка оснащується необхідними атрибутами для безпеки, є потрібні засоби зв’язку.
  3. Біля кожного сидіння встановлений ремінь безпеки.
  4. Біля дверей ставиться 2 додаткових сидіння для супроводжуючих, причому вони повернені обличчям до салону, щоб спостерігати за тим, що відбувається.
  5. Нижня сходинка розташовується не вище 25 см від проїжджої частини.
  6. При вході вмонтовані додаткові поручні, а біля сидінь є кнопки для оповіщення водія.

Шкільні автобуси відповідають всім вимогам безпеки, комфорту і місткості. Крім описаних конструктивних правил, ми дотримуємося ряд інших вимог:

  1. Є ліцензії для перевезення дітей.
  2. Водії мають потрібним досвідом.
  3. Кожен екіпаж перед рейсом проходить медичний огляд, а техніка регулярно піддається плановим ремонтних робіт і своєчасно проходить візити у слюсаря.
  4. Всі маршрути узгоджуються.

Перед екскурсіями діти, водій і супроводжуючі завжди інформуються, проходять інструктаж з техніки безпеки.

Закрыть