Logo

Тури вихідного дня

Наближення вихідних для багатьох асоціюється з маленьким відпусткою. Щоб відволіктися від рутинної роботи і складних буднів рекомендується замовити тури вихідного дня з Черкас. Компанія «Транс Еліт» пропонує провести вихідні правильно, з новими враженнями, людьми і розширити свій кругозір.

Можливості пропозиції по поїздкам

Тури вихідного дня з Черкас доступні кожній людині, в залежності від кількості людей, можливо, орендувати мікроавтобус або автобус з нашого автопарку, який доставить в потрібне місце, ресторан або на природу, а також відвезе назад. Весь транспорт надає достатній комфорт, самі поїздки безпечні, що досягається справністю техніки і досвідом водіїв.

Автобусні тури вихідного дня з Черкас 2017 року включали кілька основних маршрутів по області. Серед можливих варіантів виділяють:

1. Золота підкова Черкас. 2. Канів. 3. Моринці. 4. Корсунь-Шевченківський. 5. Умань і його знаменитий парк.

Крім того, є тур вихідного дня до Львова з Черкас, до Вінниці, Кіровоград або Київ і інші місця. На сьогоднішній день компанія поступово впроваджує міжнародні поїздки, за допомогою яких можна відвідати Європейські країни в суботу і неділю, а до понеділка повернутися додому або на роботу. Тури вихідного дня з Черкас в 2018 році можливі на Закарпатті та інші відомі місця України.

Для замовлення оренди автобуса необхідно звернутися за контактними телефонами або використовувати електронну адресу для зв’язку. На вартість впливає обраний маршрут і вид транспорту.

Закрыть